Wydarzenia


 

Spotkanie członków koła SEP


W dniu 11 grudnia 2017 r. odbyło się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ tradycyjne spotkanie członków Koła SEP Pracowników PŁ, podsumowujące działalność Koła w mijającym roku. Chociaż w spotkaniu wzięła udział niezbyt liczne grono osób, to było ono pełne dobrych emocji i przede wszystkim snucia planów mających uatrakcyjnić działalność Koła w nadchodzącym czasie. Dyskusje toczyły się przy pysznych i pięknie wyglądających kanapkach oraz pachnącym świętami pierniku. Na zakończenie spotkania kolega Jurek Powierza w imieniu swoim oraz zarządu Koła złożył wszystkim obecnym i nieobecnym członkom i przyjaciołom Koła życzenia z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku.

 

 

 

Spotkanie członków koła SEP


W dniu 7 grudnia 2016 roku w sali konferencyjnej WEEIA PŁ odbyło się tradycyjne spotkanie członków pracowniczego koła SEP funkcjonującego przy PŁ, podsumowujące jego działanie w mijającym roku. Prezes Koła, kol. Jerzy Powierza przedstawił sprawozdanie, w którym wskazał na aktywny udział członków w cyklicznie organizowanym konkursie na najlepszą pracę inżynierska i magisterską obronioną na WEEIA, wspieranie inicjatyw propagujących szeroko rozumianą tematykę elektrotechniczną, ciekawą wycieczkę do Elektrowni Bełchatów, podczas której zwiedzano najnowszy blok 858 MW oraz reaktywację strony internetowej Koła. Po przedstawieniu sprawozdania miała miejsce, prowadzona w koleżeńskiej atmosferze, dyskusja nie tylko dotycząca tego co było, ale przede wszystkim przyszłości Koła i działań, które powinny być podjęte w nowym 2017 roku.

 

 

 

 

Wyjazd do Bełchatowa


Zaproszenie (PDF)

 

30 czerwca 2016 r. odbył się wyjazd do Elektrowni Bełchatów. W wyjeździe udział wzięło 11 uczestników. W programie przewidziano m.in. zwiedzanie najnowszego bloku nr 14 (858 MW).